Poznejte Rhodos s vlastním průvodcem

Chcete se vydat na výlet po ostrově s někým, kdo ostrov dobře zná a dokáže vás zavést na všechna krásná místa? Žádný problém. Společně naplánujeme váš den, pomůžeme vám naplánovat trasu a výlet s vámi absolvuje náš zkušený průvodce nebo delegát. S místy, která navštívíme vás podrobněji seznámíme.

Nabídka privátních výletů

PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS

 • termín výletu po vzájemné dohodě
 • výlet není fyzicky náročný
 • Prohlídka města Rhodos s licencovaným průvodcem a výkladem v českém či slovenském jazyce
 • Privátní výlet
 • cena: 

  Počet osob 2 osoby 4 osoby 6 osob
  Koncová cena 120 € 180 € 220 €

Hlavní město Rhodos dýchá historií a nabízí množství míst, které můžete navštívit. Poznejte blíže zajimavou historii ostrova díky zkušenému průvodci, který vám podá o jednotlivých místech poutavý výklad.

Výlet organizujeme v podvečerních hodinách, aby jste netrpěli přílišným teplem a co nejvíce si ho užili. Zakončit ho můžete večeří v typické místní taverně a nebo si dopřát procházku večerními uličkami, které jsou krásně nasvícene a pusobí romantickou atmosférou.

Pojeďte s námi na výlet do historie. Začínáme ve slavném přístavu Mandraki, kde stál světoznámý rhódský kolos – jeden ze sedmi divů světa. Na starověké akropoli vrcholku Monte Smith objevíme stadion, gymnasium a odeon olympijského atleta Diagorase. Poté vstoupíme branou L´Amboise do Starého města, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Objevte tajemství Johanitských rytířů! Během komentované procházky uvidíte nádhernou Sulejmanovu růžovou mešitu, Sokratovu ulici, Palác Velmistrů, Rytířskou ulici, Johannitský špitál a Hippokratovo náměstí. Staré město Rhodos je románem tisíce příběhů, tam se vyplatí si poslechnou profesionální doprovod!

Bližší informace o termínu a ceně zjistíte dotazem

Den s průvodcem

 • termín výletu po vzájemné dohodě
 • výlet není fyzicky náročný
 • zábava na celý den
 • Privátní výlet
 • cena: 600€/den (8:00 - 16:00) včetně auta a pohonných hmot (max. 4 osoby), lehké občerstvení. Při vyším počtu osob max. 10 osob, bude účtován poplatek za zapůjčení minibusu dle cen na našem oficiálním webu: Půjčovna aut

Nevlastníte řidičský průkaz, nebo si jen chcete odpočinout od řízení a nechat plánování na někom jiném? Tak jste si vybrali správně 😎. Celý den pro vás naplánujeme dle vašich preferencí a doporučíme co do programu dodat. Navštívit můžete nádherné pláže o kterých turisté běžně neví, staré památky, nevšední místa či ochutnat místní olivový olej, vyhlášený med, či výborné Rhodské víno. Závěrem dne můžete navštívit typickou řeckou tavernu.

Program se může samozřejmě v průběhu dne změnit po vzájemné dohodě s našim průvodcem, přeci jen chceme abyste si den co nejvíce užili a nikam se nehonili.

JAK SI OBJEDNAT VÝLET

Objednat výlet si můžete telefonicky, nebo pokud dáváte přednost písemné komunikaci, vylňte objednávkový formulář.

  Kontakt

  Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

  Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

  Theologos, 851 06 Řecko

  Instagram