Kurzy kitesurfingu

Pro všechny, kteří si tento úžasný sport chtějí vyzkoušet, ale i pro ty kteří už mají základy již za sebou a chtějí se zdokonalit. Máme pro vás nabídku kitesurfingových kurzů. Vyberte si z balíčků, které vám nejvíce vyhovují. Veškeré vybavení je již v cenně balíčků.

Užijte si dovolenou plnou nových zajímavých zážitků.

Dovolená na míru

Dovolenou vám připravíme na míru podle vašich požadavků. Kromě kifesurfingových kurzů vám zabezpečíme letenky, ubytování, stravu, pronájem vozu či transfer. Jak pro větší skupiny tak i pro jednotlivce. Stačí nám napsat vaší představu a my vám vypracujeme cenovou nabídku na míru.

Vybavení kitecentra

V kitecentru neustále k dispozici

 • záchranná služba
 • toalety
 • sprcha se sladkou vodou
 • beach bar
 • možnost rozvozu jídla
 • venkovní workout
 • chill out zóna a terasa
 • oblázková-písečná pláž
 • travnatá plocha
 • nezaměnitelná pohodová atmosféra 🙂

Pokud vlastníte své vybavení

 • úschovna
 • plocha pro odložení kite
 • kompresor
 • základní vybavení na opravu kiteboard

Ceny kurzů

Kurz ``Taste it``

4 hodiny
180 €

Kurz ``First steps``

6 hodin
270 €

Kurz ``Basics``

8 hodin + teorie s lektorem
380 €

Kurz ``Advanced rider``

4 hodiny
220 €

Kurz ``Advanced rider``

6 hodin
300 €

JAK SI OBJEDNAT VÝLET

Objednat výlet si můžete telefonicky, nebo pokud dáváte přednost písemné komunikaci, vylňte objednávkový formulář.

  What Our Students Say

  Alexa Greenwood

  32, programmer

  Tiffany Wreewind

  19, artist

  Viola Brown

  22, student
  [dt_testimonials_carousel content_layout="layout_5" content_bg="n" post_content_paddings="20px 70px 0px 70px" img_max_width="200px" image_paddings="0px 50px 20px 0px" img_border_radius="500px" slides_on_wide_desk="1" slides_on_desk="1" slides_on_lapt="1" slides_on_h_tabs="1" speed="1000" post_title_font_style="normal:bold:none" post_title_bottom_margin="0px" testimonial_position_bottom_margin="0px" content_font_style="normal:normal:none" content_font_size="22px" content_font_size_tablet="18px" content_font_size_phone="14px" content_line_height="34px" content_line_height_tablet="30px" content_line_height_phone="26px" content_bottom_margin="10px" arrow_bg_width="30x" arrow_bg_height="90px" arrow_border_radius="0px" arrow_border_width="0px" r_arrow_icon_paddings="0px 0px 0px 0px" r_arrow_v_offset="0px" r_arrow_h_offset="-30px" l_arrow_icon_paddings="0px 0px 0px 0px" l_arrow_v_offset="0px" l_arrow_h_offset="-30px" arrow_responsiveness="no-changes" category=""]

  Nejčastější otázky

  Mám zájem o výlet. Jak si ho objednám?

  Je to jednoduché. Stačí mi zavolat nebo vyplnit formulář nacházející se výše na této stránce. Nezapomeňte uvést den, kdy chcete výlet absolvovat.

  Nabízené výlety je možné absolvovat kterýkoliv den?

  Výlet po 4 Nejkrásnějších plážích východního pobřeží je možné absolvovat 3x do týdne. Výlet do Lindosu je možný absolvovat každý den kromě neděle. Pronajmout si loďku či plachetnici je možné kterýkoliv den. Avšak tu platí takové nepsané pravidlo, kdo dřív příjde na lodi jede. Proto pokud víte, že chcete jít na daný výlet, neodkládejte objednávku na poslední chvíli. Může se stát, že budou již všechny lodě obsazené. Především v hlavní sezóně je lepší si výlet rezervovat dřív.

  Musím sa na místo výletu dopravit sám?

  Pokud máte k dispozici auto, můžete ho nechat v přístavu Mandraki a přijít přímo na určené místo výletu. Po absolvování výletu můžete rovnou navštívit staré město Rhodos. Pokud se nemáte jak na výlet dostat sami, uveďte to při objednávce výletu a transfer vám zajistím.

  Bojím se, že deti neumí dobře plavat. Mohou jet i tak na výlet?

  Nemusíte se vůbec obávat vzít na výlet děti i když nejsou zdatní plavci. K dispozici jsou vždy jak koupací vesty tak i rukávky a další plovací pomůcky, které jim zaručí bezpečnost. Pro dospělé a jejich pohodu na moři jsou připravené vodní žížaly, které si mohou půjčit kdykoliv během plavby tak, aby na vodě mohli příjemně odpočívat. Koupání je celý čas v blízkosti lodě. Vstup do moře je možný i pohodlně po schodech.

  Líbí se mi všechny výlety. Jak si vybrat ten nejlepší pro mě?

  Co máte nejraději a co byste nejradši zažili? Pokud jste si pronajali auto a Lindos navštívili po vlastní ose, je pro vás nejlepší volbou plavba po 4 nejkrásnějších plážích ostrova Rhodos, nebo pronajmutí loďky či plachetnice. Pokud naopak neřídíte, nebo se na ostrově bojíte řídit a chcete vidět Lindos, je výlet lodí do tohoto nádherného města přesně pro vás, ale který bych doporučil si zarezervovat.

  Nebaví vás program, který vám určují jiní? Tak je pro vás tou nejlepší volbou pronajmutí lodě. Zastavíte kde budete chtít a na jak dlouho budete chtít. Prozkoumáte pobřeží a zátoky, které můžete navštívit pouze od moře.

  Pokud máte chuť dopřát si něco vyjímečného, např. pronájem plachetnice s kapitánem je to zážitek na celý život. Super den si užijete s partou kamarádů, ale i celá rodina. Jedná se o naprosto dokonalý zážitek.

  Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

  Napište mi e-mail nebo vyplňte formulář níže. 😉

  Rád vám vaše dotazy zodpovím a poradím.

   Kontakt

   Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

   Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

   Theologos, 851 06 Řecko

   Instagram