Užijte si pořádnou koupačku

Zažijte den na lodi a vychutnejte si pořádnou koupačku. Spoznejte východní pobřeží Rhodosu z jiné perspektivy.

Je pouze na vás, zda se rozhodnete strávit celý den na lodi a užit si skvělé koupaní na 4 nejkrásnějších plážích, spolu s typickým řeckým obědem přímo na lodi, nebo dáte přednost objevit město Lindos.

Staňte sa na chvíli kapitánem

Dáváte přednost většímu soukromí? Pronajměte si loďku a zastavte si tam, kde budete chtít být pouze vy. Záleží jen na vás kolik hodin chcete strávit na moři. Zabalte si s sebou i občerstvení a užijte si na loďce i několik hodin. Zážitek pro děti i dospělé.

Pro ty náročnější je tu plachetnice i s vlastním kapitánem. Celý den na moři. V ceně je oběd na lodi, s drinky a občerstvením. Opalovačka či koupání v krásných zátokách. Jachtu si také můžete zkusit kormidlovat. Nezapomenutelný zážitek do konce života.

Nabídka lodních výletů

4 Nejkrásnější pláže strova Rhodos

 • vyplutí cca v 9:00 – příjezd cca v 17:30 (přístav Mandraki)
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro nejmenší děti
 • v ceně výletu je řecký oběd na lodi
 • nápoje nejsou v ceně výletu, možnost zakoupení občerstvení na lodi
 • cena:65€/osoba a 55€/dítě do 12 let

Celodenní lodní výlet po 4 nejkrásnějších plážích Rhodosu plný koupání, šnorchlování a oddechu s obědem přímo na palubě! Vyplujeme ráno z proslulého přístavu Mandraki a míříme na jih podél východního pobřeží. Pohodová loď Triton nebo Glaros zakotví během plavby při pláži a Vy si můžete bočními schůdky sestoupit do moře. Loď nezastavuje na žádné z pláží a koupání je možné pouze z lodi.

Postupně objevíme pláže Antonyho Quinna, dále pokračujeme na nejkrásnější pláž ostrova, Tsambiku. Nasleduje Traganou u Afantou Beach. Poslednou zastávkou je zátoka Kalithea. Kolem 17:30 připlutí do přístavu Mandraki.

Poznámka: trasa se může měnit v závislosti na počasí a větru.

VÝLET DO LINDOSU

 • vyplutí cca v 9:00 – příjezd cca v 17:45 (přístav Mandraki)
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • možnost zakoupit občerstvení na lodi, nápoje nejsou v ceně výletu
 • 3 hodiny zastávka ve městě Lindos (volný čas)
 • cena: 55€/osoba a 25€ dítě do 12 let

Celodenní lodní výlet s koupáním a návštěvou toho nejkrásnějšího místa na ostrově Rhodos – města Lindos. Vyplujeme ráno z proslulého přístavu Mandraki a míříme na jih podél východního pobřeží. Pohodová loď Triton nebo Glaros zakotví během plavby na proslulé pláži Antony Quinn, kde budete mít možnost zchladit se a tím tak ochutnat krásu východního pobřeží omývaném Středozemním mořem. Po koupání pokračujeme dále po východním pobřeží, okolo 12 hodiny zakotvíme v přístavu města Lindos, kde budete mít 3 hodiny volného času na prohlídku antického města Lindos, nákupy suvenírů či oběd a koupání na pláži. Při zpáteční plavbě zastavíme na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Tsambika. Kolem 17:45 připlutí zpět do přístavu Mandraki.

BAREVNÝ OSTROV SYMI

 • vyplutí a příjezd: z přístavu Mandraki
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • v ceně výletu oficiální slovensky/česky hovořící průvodce, doprava z/do hotelu, lodní lístek, místní poplatky a daně
 • Kdy: každé pondělí
 • cena: 59€ dospělá osoba a 29,50€ dítě (od 2 let do 12 let)

Celodenní lodní výlet na ostrov Symi, který je jedním z nejkrásnějších ostrovů v souostroví Dodekanes. Zakotvíme přímo v hlavním městě ostrova, kde můžete obdivovat jeho netradiční barevnou architekturu. V přístavu navštívíte obchůdek s mořskými houbami, kde se dozvíte vše o jejich lovu, stánek s místním kořením a bylinkami a spoustu dalšího. Ve volném čase se můžete vydat ke kostelíku, větrným mlýnům na vrcholku odkud je nádherný pohled na městečko, zajít se okoupat, nebo obdivovat místní malebné uličky. Na oběd můžete navštívit jednu z mnoha místních taveren nebo v místní rybárně.

Pronájem loďky

 • vyplutí – příjezd: z jednoho místa – pláž Tsampika
 • čas: zaleží pouze na vás, na jak dlouho si budete chtit loďku pronajmout
 • není zapotřebí žádné speciální oprávnění
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení, chladící box zajištěn na vyžádání
 • cena:
  Loďka pro 4 lidi

  Počet hodin 1 h 2 h 3 h 4 h Celý den
  Koncová cena 70 € 120 € 160 € 190 € 280 €

  Loďka pro 6 lidí

  Počet hodin 1 h 2 h 3 h 4 h Celý den
  Koncová cena 90 € 140 € 190 € 220 € 350 €

Staňte se na chvíli kapitánem, pronajměte si loďku a prozkoumejte krásy východního pobřeží po vlastní ose. Záleží na vás, jak dlouho chcete na moři strávit. Některým stačí 2 hodinky, jiní si sebou berou občerstvení a na moři stráví celý den..

Zastavíte, kde chcete, na jak dlouho chcete nikdo vám nebude určovat čas ani místo. Poznejte nejznámější pláže či ukryté zátoky, nebo pláže, které jsou možné navštívit pouze z moře a užijte si tak pořádnou koupačku či šnorchlování. Určitě si nezapomeňte přibalit foťák a brýle. 😎

Úžasný zážitek pro mladé i velké. Výlet si užijí jak zamilované páry, tak i parta kamarádů či rodiny s dětmi.

DEN NA PLACHETNICI

 • vyplutí a příjezd: z přístavu Mandraki
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • v ceně výletu oběd na lodi, nápoje, ovoce, pivo, víno, kapitán, místní poplatky a daně
 • maximální kapacita: 10 osob
 • cena: 370€ 3 hodiny a každá další hodina 100€

Pro ty nejnáročnější nabízím celodenní výlet na soukromé plachetnici s vlastním kapitánem. V ceně je i oběd na lodi, míchané drinky a nápoje.

Výlet je dokonalý plný nezapomenutelných zážitků. Kapitán připraví trasu podle počasí a povětrnostních podmínek tak, abyste si den co nejvíce užili. Dokonce se můžete chopit kormidla či asistovat při spouštění kotvy.

Koupání přímo z lodi. Dáváte přednost opalování? Udělejte si pohodlí na přídi lodi a chytejte bronz.

JAK SI OBJEDNAT VÝLET

Objednat výlet si můžete telefonicky, nebo pokud dáváte přednost písemné komunikaci, vylňte objednávkový formulář.

  What Our Students Say

  Alexa Greenwood

  32, programmer

  Tiffany Wreewind

  19, artist

  Viola Brown

  22, student
  [dt_testimonials_carousel content_layout=“layout_5″ content_bg=“n“ post_content_paddings=“20px 70px 0px 70px“ img_max_width=“200px“ image_paddings=“0px 50px 20px 0px“ img_border_radius=“500px“ slides_on_wide_desk=“1″ slides_on_desk=“1″ slides_on_lapt=“1″ slides_on_h_tabs=“1″ speed=“1000″ post_title_font_style=“normal:bold:none“ post_title_bottom_margin=“0px“ testimonial_position_bottom_margin=“0px“ content_font_style=“normal:normal:none“ content_font_size=“22px“ content_font_size_tablet=“18px“ content_font_size_phone=“14px“ content_line_height=“34px“ content_line_height_tablet=“30px“ content_line_height_phone=“26px“ content_bottom_margin=“10px“ arrow_bg_width=“30x“ arrow_bg_height=“90px“ arrow_border_radius=“0px“ arrow_border_width=“0px“ r_arrow_icon_paddings=“0px 0px 0px 0px“ r_arrow_v_offset=“0px“ r_arrow_h_offset=“-30px“ l_arrow_icon_paddings=“0px 0px 0px 0px“ l_arrow_v_offset=“0px“ l_arrow_h_offset=“-30px“ arrow_responsiveness=“no-changes“ category=““]

  Nejčastější otázky

  Mám zájem o výlet. Jak si ho objednám?

  Je to jednoduché. Stačí mi zavolat nebo vyplnit formulář nacházející se výše na této stránce. Nezapomeňte uvést den, kdy chcete výlet absolvovat.

  Nabízené výlety je možné absolvovat kterýkoliv den?

  Výlet po 4 Nejkrásnějších plážích východního pobřeží je možné absolvovat 3x do týdne. Výlet do Lindosu je možný absolvovat každý den kromě neděle. Pronajmout si loďku či plachetnici je možné kterýkoliv den. Avšak tu platí takové nepsané pravidlo, kdo dřív příjde na lodi jede. Proto pokud víte, že chcete jít na daný výlet, neodkládejte objednávku na poslední chvíli. Může se stát, že budou již všechny lodě obsazené. Především v hlavní sezóně je lepší si výlet rezervovat dřív.

  Musím sa na místo výletu dopravit sám?

  Pokud máte k dispozici auto, můžete ho nechat v přístavu Mandraki a přijít přímo na určené místo výletu. Po absolvování výletu můžete rovnou navštívit staré město Rhodos. Pokud se nemáte jak na výlet dostat sami, uveďte to při objednávce výletu a transfer vám zajistím.

  Bojím se, že deti neumí dobře plavat. Mohou jet i tak na výlet?

  Nemusíte se vůbec obávat vzít na výlet děti i když nejsou zdatní plavci. K dispozici jsou vždy jak koupací vesty tak i rukávky a další plovací pomůcky, které jim zaručí bezpečnost. Pro dospělé a jejich pohodu na moři jsou připravené vodní žížaly, které si mohou půjčit kdykoliv během plavby tak, aby na vodě mohli příjemně odpočívat. Koupání je celý čas v blízkosti lodě. Vstup do moře je možný i pohodlně po schodech.

  Líbí se mi všechny výlety. Jak si vybrat ten nejlepší pro mě?

  Co máte nejraději a co byste nejradši zažili? Pokud jste si pronajali auto a Lindos navštívili po vlastní ose, je pro vás nejlepší volbou plavba po 4 nejkrásnějších plážích ostrova Rhodos, nebo pronajmutí loďky či plachetnice. Pokud naopak neřídíte, nebo se na ostrově bojíte řídit a chcete vidět Lindos, je výlet lodí do tohoto nádherného města přesně pro vás, ale který bych doporučil si zarezervovat.

  Nebaví vás program, který vám určují jiní? Tak je pro vás tou nejlepší volbou pronajmutí lodě. Zastavíte kde budete chtít a na jak dlouho budete chtít. Prozkoumáte pobřeží a zátoky, které můžete navštívit pouze od moře.

  Pokud máte chuť dopřát si něco vyjímečného, např. pronájem plachetnice s kapitánem je to zážitek na celý život. Super den si užijete s partou kamarádů, ale i celá rodina. Jedná se o naprosto dokonalý zážitek.

  Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

  Napište mi e-mail nebo vyplňte formulář níže. 😉

  Rád vám vaše dotazy zodpovím a poradím.

   Kontakt

   Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

   Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

   Theologos, 851 06 Řecko

   Instagram