Sdílené výlety

Chtěli byste navštívit hlavní památky ostrova Rhodos a nevadí vám skupina více lidí? Pak jsou pro vás sdílené výlety tou pravou volbou. Výlety se uskutečňuji od 12 osob po max 50 osob dle výletu. Skupina je složená vždy jen z česky či slovenských turistů a průvodce je vždy česky, nebo slovensky hovořící takže se nemusíte ničeho bát 🥰.

Nabídka sdílených výletů

VEČERNÍ MĚSTO RHODOS S PRŮVODCEM

 • každý čtvrtek v podvečerních hodinách
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • Prohlídka města Rhodos s licencovaným průvodcem a výkladem v českém či slovenském jazyce
 • cena: 39€/dospělý & 19,50€/dítě do 12 let

Hlavní město Rhodos dýchá historií a nabízí množství míst, které můžete navštívit. Poznejte blíže zajimavou historii ostrova díky zkušenému průvodci, který vám podá o jednotlivých místech poutavý výklad.

Výlet organizujeme v podvečerních hodinách, aby jste netrpěli přílišným teplem a co nejvíce si ho užili. Zakončit ho můžete večeří v typické místní taverně a nebo si dopřát procházku večerními uličkami, které jsou krásně nasvícene a pusobí romantickou atmosférou.

Pojeďte s námi na výlet do historie. Začínáme ve slavném přístavu Mandraki, kde stál světoznámý rhódský kolos – jeden ze sedmi divů světa. Na starověké akropoli vrcholku Monte Smith objevíme stadion, gymnasium a odeon olympijského atleta Diagorase. Poté vstoupíme branou L´Amboise do Starého města, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Objevte tajemství Johanitských rytířů! Během komentované procházky uvidíte nádhernou Sulejmanovu růžovou mešitu, Sokratovu ulici, Palác Velmistrů, Rytířskou ulici, Johannitský špitál a Hippokratovo náměstí. Staré město Rhodos je románem tisíce příběhů, tam se vyplatí si poslechnou profesionální doprovod!

JAK SI OBJEDNAT VÝLET

Objednat výlet si můžete telefonicky, nebo pokud dáváte přednost písemné komunikaci, vylňte objednávkový formulář.

  Kontakt

  Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

  Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

  Theologos, 851 06 Řecko

  Instagram