Poznejte Rhodos s vlastním průvodcem

Chcete se vydat na výlet po ostrově s někým, kdo ostrov dobře zná a dokáže vás zavést na všechna krásná místa? Žádný problém. Společně naplánujeme váš výletní den, pomůžu vám naplánovat trasu a výlet s vámi absolvuji. S místy, která navštívíme vás podrobněji seznámím.

Nabídka privátních výletů

PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS

 • termín výletu po vzájemné dohodě
 • výlet není fyzicky náročný, není vhodný pouze pro menčí děti které by se v průběhu výkladu mohly nudit
 • prohlídka města Rhodos s licencovaným průvodcem a výkladem
 • cena: na vyžádání podle počtu osob

Hlavní město Rhodos dýchá historií a nabízí množství míst, které můžete navštívit. Poznejte blíže zajimavou historii ostrova díky zkušenému průvodci, který vám podá o jednotlivých místech poutavý výklad.

Výlet organizujeme v podvečerních hodinách, aby jste netrpěli přílišným teplem a co nejvíce si ho užili. Zakončit ho můžete večeří v typické místní taverně a nebo si dopřát procházku večerními uličkami, které jsou krásně nasvícene a pusobí romantickou atmosférou.

Pojeďte s námi na výlet do historie. Začínáme ve slavném přístavu Mandraki, kde stál světoznámý rhódský kolos – jeden ze sedmi divů světa. Na starověké akropoli vrcholku Monte Smith objevíme stadion, gymnasium a odeon olympijského atleta Diagorase. Poté vstoupíme branou L´Amboise do Starého města, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Objevte tajemství Johanitských rytířů! Během komentované procházky uvidíte nádhernou Sulejmanovu růžovou mešitu, Sokratovu ulici, Palác Velmistrů, Rytířskou ulici, Johannitský špitál a Hippokratovo náměstí. Staré město Rhodos je románem tisíce příběhů, tam se vyplatí si poslechnou profesionální doprovod!

Bližší informace o termínu a ceně zjistíte dotazem

VÝLET S DELEGÁTEM

 • termín záleží na vzájemné dohodě
 • výlet není fyzicky náročný, vhodný i pro děti
 • cena: na vyžádání, je závislá na počtu osob a časovém rozmezí výletu

Nevlastníte řidičský průkaz nebo nechcete na ostrově řídit? Nechte to na mně. Pomůžu vám s naplánováním trasy a zavezu vás na krásná místa Rhodosu.

Můžete se vydat na celodenní výlet kolem ostrova, navštívít historická místa a hrady, nebo se vydat do skrytých zákoutí pláží. Je to jenom na vás.

JAK SI OBJEDNAT VÝLET

Objednat výlet si můžete telefonicky, nebo pokud dáváte přednost písemné komunikaci, vylňte objednávkový formulář.

  Kontakt

  Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

  Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

  Theologos, 851 06 Řecko

  Instagram