Pronájem auta
100% pojištění, 0% spoluúčast
AKCE: 3 (a víc) +1 den ZDARMA
* akce platí do konce sezóny
Zarezervujte si své auto během 2 minut.
Stačí vyplnit termín a pár detailů. O vše ostatní se postaráme.
Stačí vyplnit termín a pár detailů. O vše ostatní se postaráme.
Michaela Adamcová
17:49 14 Jun 26
Nejvíce jsem ocenila půjčení bez depositu na auto, což je u autopůjčoven výjimka. Potěšila mě také akce 3+1 den zdarma. Vše proběhlo naprosto bez problémů, podmínky byly jasné a bez skrytých poplatků.
Velké plus je komunikace v češtině a možnost nechat si přistavit auto kamkoliv, kde potřebujete. Auto bylo v perfektním stavu a celý proces byl rychlý a pohodlný.
Za mě skvělá zkušenost a určitě doporučuji. ☺️
Velké plus je komunikace v češtině a možnost nechat si přistavit auto kamkoliv, kde potřebujete. Auto bylo v perfektním stavu a celý proces byl rychlý a pohodlný.
Za mě skvělá zkušenost a určitě doporučuji. ☺️
Eleonóra Katona
19:38 10 Jun 26
Ráda poděkuji této firmě- konkrétně panu Romanovi- za skvělé služby a ochotu i pomoc s překladem při předávání auta. Vše proběhlo díky tomu rychle a hladce. DOPORUČUJI!
Kiki U
07:38 09 Jun 26
Jazyková bariéra. Ale jinak to šlo. Brali jsme si malinké auto, a chápu že nemělo navigaci, ale držák na telefon by byl supr😉
Jinak autíčko jelo jak mělo.
Jinak autíčko jelo jak mělo.
Šárka Dvořáková
11:36 05 Jun 26
⭐⭐⭐⭐☆ (4/5)
Celkově jsme byli spokojeni. Velkým plusem je doručení auta na místo dle našeho přání a také velmi jednoduché vrácení – stačilo nechat klíček na hotelu. Rezervace auta v češtině, předání už místními v EN.
Jediné, co bych zmínila, je pozdější předání vozu (žádala jsem 7:30, ale předání proběhlo až kolem 8:40). U zapůjčeného kabrioletu Audi bych za danou cenu možná očekávala o něco novější model. Na zadních sedadlech navíc chyběly krytky u uchycení bezpečnostních pásů, což bylo dost nepohodlné.
Jinak vše proběhlo bez problémů a půjčovnu určitě ráda doporučím. 😊
Celkově jsme byli spokojeni. Velkým plusem je doručení auta na místo dle našeho přání a také velmi jednoduché vrácení – stačilo nechat klíček na hotelu. Rezervace auta v češtině, předání už místními v EN.
Jediné, co bych zmínila, je pozdější předání vozu (žádala jsem 7:30, ale předání proběhlo až kolem 8:40). U zapůjčeného kabrioletu Audi bych za danou cenu možná očekávala o něco novější model. Na zadních sedadlech navíc chyběly krytky u uchycení bezpečnostních pásů, což bylo dost nepohodlné.
Jinak vše proběhlo bez problémů a půjčovnu určitě ráda doporučím. 😊
Kateřina Crhová
14:50 01 Jun 26
Zapůjčení auta na 6 dní v období od 23.5.2026 - naprosto perfektní a rychlé jednání. Pozdě odpoledne jsem zadala požadavek na malé auto a ráno jsme ho měli před hotelem v Lardosu. Příjemná komunikace jak na českém tel. čísle, tak s řeckým kurýrem. Bezkonkurenčně nejnižší cena. Děkujeme, díky Vám jsme s přítelem procestovali ostrov. KC
Marta Homolová
14:00 01 Jun 26
Vše proběhlo hladce. Pokud čekáte, že přijede někdo česky mluvící budete zklamáni. V podstatě jen objednání auto u autopůjčovny. Což by člověk zvládl i sám. Ceny jsem nesrovnávala.
Předání dle domluvy na recepci hotelu. Vrácení auta zaparkovat před hotelem a klíče nechat na recepci. Bez problémů.
Předání dle domluvy na recepci hotelu. Vrácení auta zaparkovat před hotelem a klíče nechat na recepci. Bez problémů.
Iva Štěpánková
09:17 27 May 26
naprosto perfektně fungující půjčovna aut, doporučuji všem a děkuji za skvělou službu
Daniela N
07:29 25 May 26
Objednání auta proběhlo v čj. Přišla SMS v čj, ale auto přivezl místní, který mluvil anglicky. Mě to nevadí, protože anglicky umím... ale kdo spoléhá pouze na Čj tak má asi smůlu. Večer jsem objednala. Ráno bylo auto u hotelu. Takže super organizace. Auto jsem vracela až na letišti. Předání bez problémů. Jen bych možná přidala do auta nějaké držáky na telefon kvůli navigaci.... kdyby nahodou nebyla dostupná navi v autě.
Petr Greguš
20:45 23 May 26
Hovoří česky přes sms či v nabídce whatsapp.
Nabídka půjčení automobilu adekvátní, bylo dovezeno před hotel, naní-li možnost, je klient odvezen k automobilu. Spokojenost.
Milá komunikace se zájmem 🙂
Nabídka půjčení automobilu adekvátní, bylo dovezeno před hotel, naní-li možnost, je klient odvezen k automobilu. Spokojenost.
Milá komunikace se zájmem 🙂
Jan Zátopek
09:07 12 May 26
Nevím jestli Zažij Rhodos spolupracuje s více půjčovnami nebo jen s Power rent, ale teda bylo to poněkud zvláštní.
Zástupce autopůjčovny nás před předáním auta vyzvedl u ubytování
Pak jsme se vydali hledat rezervované auto v blízkosti našeho ubytování. Pádlo pár dotazů jestli už máme klíče nebo jestli nevíme jaké auto to ma být, nebo jestli se nevíme, kde je zaparkované. Nic z toho jsme nevěděli, jen čas převzetí a kategorii vozidla. Po par minutách jsme auto našli, pak jsme hledali klíčky, které jsme po pár telefonech nalezli v podběhu auta. Benzínu cca 1/3 nádrže a vrátit v podobném stavu... Renault Clio z venku i zevnitř OK, s nájezdem kolem 60t km, ale řazení a zvuky motoru zněly tak, to že to auto má za sebou mnohem více 😀
Vrácení auta taky zajímavé... Měli jsme ho nechat, kde chceme a klíčky dát pod kobereček. Raději jsme si celé odstavení auta nahráli, kdyby jej náhodou někdo po našem odevzdání odřel nebo klíčky zmizely. Zajímalo by mě, jestli to takto probíhá převzetí a vrácení auta standardně v Řecku nebo , protože jinde po celém Evropě jsme se s tímto "stylem" nesetkali.
Nakonec pronájem OK, ale příště raději zarezervujeme na přímo přes autopůjčovnu a ne přes přeprodejce
Zástupce autopůjčovny nás před předáním auta vyzvedl u ubytování
Pak jsme se vydali hledat rezervované auto v blízkosti našeho ubytování. Pádlo pár dotazů jestli už máme klíče nebo jestli nevíme jaké auto to ma být, nebo jestli se nevíme, kde je zaparkované. Nic z toho jsme nevěděli, jen čas převzetí a kategorii vozidla. Po par minutách jsme auto našli, pak jsme hledali klíčky, které jsme po pár telefonech nalezli v podběhu auta. Benzínu cca 1/3 nádrže a vrátit v podobném stavu... Renault Clio z venku i zevnitř OK, s nájezdem kolem 60t km, ale řazení a zvuky motoru zněly tak, to že to auto má za sebou mnohem více 😀
Vrácení auta taky zajímavé... Měli jsme ho nechat, kde chceme a klíčky dát pod kobereček. Raději jsme si celé odstavení auta nahráli, kdyby jej náhodou někdo po našem odevzdání odřel nebo klíčky zmizely. Zajímalo by mě, jestli to takto probíhá převzetí a vrácení auta standardně v Řecku nebo , protože jinde po celém Evropě jsme se s tímto "stylem" nesetkali.
Nakonec pronájem OK, ale příště raději zarezervujeme na přímo přes autopůjčovnu a ne přes přeprodejce
Ivana Machová
17:57 10 May 26
Auto bylo připravené v 7 ráno u hotelu. Předem přišla informace o čase předání. Poslední den jsme klíče nechali na recepci. Pouze nás překvapilo předání auta s cca 1/4 nádrže benzinu. Těžko se odhaduje stejná hladina benzinu při vracení. Lepší je plná nádrž/plná nádrž.
Jan Plhák
07:50 02 May 26
Rychlá domluva a přesnost , na nic se nečekalo a vše bylo podle předchozí domluvy.
Veronika Kudrnová
07:18 22 Apr 26
Vše v pořádku. Auto bylo přistavené k hotelu, při odevzdání jsme jen nechali klíčky na recepci. Jednoduchá domluva, žádné starosti. Určitě doporučuji půjčit si menší auto z důvodu úzkých silnic. Parkování bylo většinou všude zdarma a místo se našlo.
Lukáš Kohout
07:12 06 Apr 26
Domluva v pořádku, vše stejné jako před 2 měsíci. Vše ok.
Radim Fiedler
05:30 25 Oct 25
Vše v pohodě. Objednáno přes web a druhý den auto přivezeno. Velice dobrá cena za půjčení.
© 2026 Zažij Rhodos s.r.o. | Všeobecné obchodní podmínky
