Pohled z balkónu na Rhodos

Jak to celé začalo

Jmenuji jse Roman a na Rhodos jsem přiletěl poprvé v roce 2015 jako animátor, za účelem letní brigády a užití si jednoho léta u moře. Pro mladíka jako já splněný sen. V té době se mi ani nezdálo, že toto moje první léto nakonec povede k dlouholeté práci a ani o tom, že se do tohoto ostrova zamiluji.

Rok na to jsem už na ostrově působil jako pobytový delegát pro CK. Díky tomu jsem měl možnost poznat množství hotelů a apartmánů, s kterými jsme spolupracovali, poznat služby na ostrově a vytvořit si vlastní vztahy s místními obytvateli.

 

Rhodos je moje velká láska

V průběhu let jsem ostrov stále objevoval a poznával. Čím delší dobu jsem tu byl, tím víc si mě ostrov získával. Mám rád jeho atmosféru, mentalitu místních lidí a úžasné řecké jídlo. Především jsem nadšen pohodovým a klidným životem jaký tu lidé žijí. Nikam nespěchají, jsou věčně usměvaví a kamarádští.

Zjistil jsem, že duší jsem se narodil jako Řek.

Proč jsem založil tento web

Za celé období, po které jsem působil jako pobytový delegát CK jsem zjistil, že ani zdaleka není možné načerpat tu úžasnou atmosféru jakou ostrov má jen z hotelového rezortu. Krásné pláže a zátoky, bohatý podmořský život, úžasné jídlo, skrytá zákoutí i kultura, to vše na vás čeká na ostrově Rhodos.

Abych vám to všechno mohl zprostředkovat rozhodl jsem se založit tento web kde můžete najít všechno co potřebujete k vaší nezapomenutelné dovolené. Od ubytování, zajištění aut, množství výletů, ale i řadu informací a tipů. Pokud nechcete trávit typickou dovolenou jen u bazénu v rezortu, tak jste na správném místě.

Každý si najde to své
Ať už hledáte způsob jak strávit na ostrově low-cost dovolenou a zažít co nejvíc, nebo se na ostrově už nacházíte a chcete si dovolenou zpestřit a nebo hledáte komplexní služby od ubytování až po průvodcovství. Připravil jsem nabídku tak aby si každý našel to své.
Můj příběh a láska k Rhodosu

Kontakt

Květen - Říjen: 0:00 - 24:00

Listopad - Duben: 8:00 - 17:00

Theologos, 851 06 Řecko

Instagram